تاریخچه شرکت
تاريخچه شركت
شرکت تولیدی ساریه شمال (کارخانه ساریت)در سال 1372با ظرفیت اسمی سالانه 30000تن انواع محصولات الیاف سیمانی با نام تجاری ساریت و با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات شرکت فویت(VOITH) اتریش در زمینی به مساحت 10هکتار احداث و شروع به تولید کردو به موازات تعدادی از کشورهای صاحب نام اروپایی و تبادل اطلاعات با آنها و بهره گیری و مشاوره با متخصصان داخلی و اهتمام سهامداران برنامه ریزی برای حذف کامل آزبست از چرخه تولید شروع ودر سال 1392 موفق به تولید محصولات الیاف سیمانی بدون آزبست (NON ASBEST)با ظرفیت اسمی سالانه 8200000متر مربع شده است و از الیاف های دوستدار طبیعت و فاقد هر گونه آلایندگی زیست محیطی مانند الیاف طبیعی سلولز و همچنین از الیاف مصنوعی PVAبه عنوان تنها الیاف مصنوعی جایگزین آزبست استفاده نموده است.
در همین راستا به عنوان اولین تولید کننده محصولات بدون آزبست و اولین تولید کننده دارای گواهی نامه استاندارد در ایران با بهره گیری از تکنولوژی و فناوری روز دنیا به فعالیت خود در زمینه تولید ورق های الیاف سیمانی موجدار و صاف به صورت ساده و رنگی پرداخته است و به موازات آن به تولید انواع محصولات جانبی اعم از تیزه موجدار و صاف ، آردواز و لبه دندانه دار اقدام کرده است.
این شرکت افتخار دارد که در راستای احترام به مشتریان عزیز و تامین نیازهای بروز آنان جهت ارتقاء کیفیت با موسسات بزرگ علمی تعامل و همکاری داشته و به همین جهت موفق به دریافت گواهینامه استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران و گواهینامه از مرکز تحقیقات مسکن ، گواهینامه از شرکت MFLاتریش ، گواهینامه از شرکت JTC و شرکت KURARY ژاپن شده است.
افتخارات

-لوح تقدیر سازمان تامین اجتماعی کمیسیون بدوی تشخیص مطالبات 1390
- لوح تقدیر اداره کار و فرمانداری نکا ( ستاد گرامیداشت دهه فجر 1389 ) مدیر نمونه
-لوح تقدیر همایش کمک یاران مردمی بسیج آذر 1386
-لوح تقدیر واحد نمونه کیفی اداره کل استاندارد مازندران مهر 1385
-برنده هجدهمین و بیستمین جایزه طلایی ساختمانی موسسه اسپانیایی EDITORIAL در سال های 2006 و2008 میلادی
-کنترل کیفیت نمونه استاندارد مازندران در سال 1386
-لوح تقدیر معاونت سازمان مدیریت و برنامه ریزی سال 1385

این شرکت طی سالیان متمادی فعالیت خود توانسته است با بهره گیری از ماشین های با تکنولوژی روز و مجهز ، نیروی انسانی ماهر و فنی و بخش کنترل کیفیت قوی ضمن اخذ گواهینامه استاندارد همواره محصولاتی با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه نماید
موضوع فعاليت شركت
موضوع فعاليت شركت طبق ماده 2 اساسنامه تاسيس واحدهاي توليدي انواع ورق هاي صاف . موجدار. آردواز. تيزه وغيره از تركيبات الياف و سيمان - واردات قطعات و مواد اوليه و ماشين آلات .تاسيس وايجاد ساير صنايع وابسته به توليد مصالح ساختماني در منطقه مازندران و يا سايرنقاط كشور- صادرات محصولات توليدي و انجام كليه امور بازرگاني كه بنحوي با توليدات شركت ارتباط داشته باشد، سرمايه گذاري در ساير شركتهاي بورسي و خارج از بورس در داخل و خارج از كشور و انجام كليه امور صادرات و واردات كالاهاي تجاري ميباشد .
مازندران، شهرستان نکا
جنب شرکت سیمان نکا

مدیر فروش: سامان احمدی ؛09111536742
مسئول فروش: علی خلیلی ؛ 09119540366
01134720600
©2019 Sarit, All Right Reserved